Фестиваль “Литаври”: фінансовий звіт

На Фестиваль «Литаври» 2016 року витратили 123 250 грн.

Спонсорські кошти (113 900):
43 000 Аграрна партія
25 000 Аграрна партія та Облрада Чернігова
5000 БФ «Копиця»
30 000 Ніжинська міська рада
10 550 БФ «Розвиток села»
350 гр + три сітілайти по Ніжину Охонько Сергій Миколайович
Афіші у маршрутках Ніжина Шалай Олександр Віталійович

Витрати спонсорських коштів  (113 925):
–    Гурт«Тhe doox» 8000
–    Гурт Телері 3500
–    Гурт «АртеХатта» 4000
–    Гурт Запорізькі тулумбаси 6000
–    Театр Пісочне шоу 6000
–    Харчування у Ніжині 5188 + 300 гр обслуговування
–    Харчування у Чернігові  9795
–    Готель Папас, проживання учасників гурту «Запорізькі тулумбаси» 350 гр
–    Звукорежисер 300 гр (Ніжин)
–    Придеснянський готель 25 000
–    Екскурсії до Ніжина, Батурина та Чернігів 10 550 гр.
–    30 000 видання альманаху «Литаври»
–    придбання книжок, 700 гр С. Пантюк, 850 Н.Трохим, 652  М.Кіяновська, 400 М.Мартинюк, 1200 В. Неборак)
–    Молодіжний театр 900 гр (придбання 30-ти квитків)
–    Філармонійний центр (оформлення квитків) 240 гр

Внесок організації: 9325 грн.
Протягом фестивалю працювало 20 волонтерів.
Кошти за продаж квитків у Ніжині: 3000 грн (витрачені на Театр світлове шоу)
Кошти Т.Винник:
Придбання книжок О.Короташ 800 гр.
Т. Винник. «Самоспалення дерева» 60 шт Х 35 гр = 2100
Т. Винник. «Відлуння нашої хати» 10 шт х90 гр = 900
Т. Винник . «Прокинусь живою» 10 шт Х 35 гр =350
Л. Талалай «Безпритульна течія» 15 шт Х 45 гр =675
Журнал «Крилаті» 100 шт Х 15 гр = 1500

Поділіться з друзями/Share with friends:

ЗМІ про фестиваль “Литаври”

  1. http://chodtrk.com.ua/?p=40339
  1. http://chodtrk.com.ua/?p=40391
  1. http://www.newch.tv/profile_program2.php?itemid=37785
  1. https://www.facebook.com/events/1658256021159901/?active_tab=discussion
  2. http://gosc.pl/doc/3494722.Rozumiec-Ukraine
  3. http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245146330&cat_id=244904002
  4. http://us.tvnet.gov.vn/7512/0/nguoiviet/-Festival-Quoc-te-ve-Van-hoc-nghe-thuat-LYTAVRY-tai-Ucraina.html
  5. http://zolotapektoral.te.ua/%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C-%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B8-%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D1%96%D0%B7%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%B2-%D0%BC%D1%96%D0%B6/
  1. http://www.agropartiya.org.ua/litavri-ne-lishe-mizhnarodnij-literaturnij-festival-ce-dijstvo-koli-slova-lunayut-bez-kordoniv/
  2. http://garmata.tv/uk/80843.html
  1. https://www.facebook.com/uakizh/photos/a.1741262249531251.1073741874.1529903350667143/1741262809531195/?type=3&theater
  2. http://ukrainka.org.ua/node/7312
  1. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B8_(%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C)
  1. http://siver.com.ua/news/u_chernigovi_ta_nizhini_zazvuchat_lutavru/2016-08-30-19337
  1. http://knyhobachennia.com/?category&article=2537
  1. http://www.gorod.cn.ua/news/gorod-i-region/74729-22-24-veresnja-na-chernigivshini-vidbudetsja-mizhnarodnii-festival-lutavru.html
  2. http://litcentr.in.ua/news/2016-09-25-4558
  3. http://nezhatin.com.ua/?p=49342
  1. http://svoboda.fm/culture/Culture/248358.html
Поділіться з друзями/Share with friends:

Фестиваль “Литаври”, програма (Чернігів)

Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу»

22 вересня (Чернігів)

14.40 Презентація літературознавчої книги Віктора Неборака “Іван Франко: вершини і низини”: проблеми перцепції української класики (ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка).

15.10 “З двох останніх книг вибраного”: зустріч із письменником Олександром Ірванцем (ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка).

15.40 Микола Мартинюк. Презентація міжнародних творчих проектів, книг і авторів ПВД «Твердиня» (м. Луцьк) – Анжела Димчева, Бойка Драгомірецька, Димитр Христов, Христо Черняев (Болгарія), Рісто Василевські, Кіро Донев, Наталі Спасова, Фросина Пармаковска (Македонія), Єтон Келменді (Албанія), Діана Буразер (Хорватія), Броніслава Вокова (Чехія), Марек Вавжинський (Польща), Валерій Латинін, Павло Кричевський (Росія) (ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка).

16.00 Бразюнас Владас і Маріанна Кіяновська: сучасна литовська й українська література та переклад (ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка).

15.00 “Ми були, є і будемо: лужицькі серби та їх поезія”. Гість – письменник з Німеччини Бенедикт Дирліх, модератор Тетяна Дзюба, за участі Сергія Дзюби (Чернігівський національний технологічний університет).

15.00 Бахтіяр Аслан: сучасна турецька проза (Чернігівська центральна міська бібліотека імені М. М. Коцюбинського)

15. 30 Грузинська поезія: Ціра Барбакадзе, Нато Інгороква, Наталя Трохим (Чернігівська центральна міська бібліотека імені М. М. Коцюбинського).

16. 20 Зустріч із поетами та перекладачами зарубіжжя: Кім Суквон (Корея), До Тхі Хоа Лі (В’єтнам), Хіросі Катаока (Японія), Чанг Юнг Гао (Китай), Субх Алі (Сирія), Антоновскі Іван (Македонія) та Іскра Пенева (Сербія) (Чернігівська центральна міська бібліотека імені М. М. Коцюбинського).

15. 00 Пантюк Сергій. Презентація повістей для дітей “Тимко і гелготунчик Шкода” та «Вінчі й Едісон» (Дитячий філіал Чернігівської центральної міської бібліотеки імені М. М. Коцюбинського).

16.00 Наталя Трохим: “Львівські віршики” для дітей (Дитячий філіал Чернігівської центральної міської бібліотеки імені М. М. Коцюбинського)

15.00 Презентація альманаху «Литаври» за участі письменників Чернігівщини: Божок Віктор, Іванов Дмитро, Конечна Олена, Мамчур Дмитро, Москаленко Дарка, Плиско Оксана, Cапон Володимир, Татарин Віктор, Ткач Михась, Швед Ольга, Сергій і Тетяна Дзюби (Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка).

15.30 Презентація збірки Елли Євтушенко “Lichtung”. За участі Богдана-Олега Горобчука (Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка).

16.00 «Сучасна балканська поезія»: книжка поезій Діани Буразер «Час, який нам залишається» у перекладі Віктора Мельника (Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка).

15.00 “Поет без імперії”: поезія Олега Короташа (1 школа).

15.00 Зустріч із сучасною письменницею Вірменії Ануш Варданян. Презентація дитячого журналу «Крилаті», присвяченому вірменській літературі. Модерує Тетяна Винник (1 школа).

15. 00 Бельченко Наталія. Читання: “Голоси річок і міст” (3 школа)

15.00 Олексій Юрін. Поетичний інтерактив “Фреш з маракуйї”. Презентація авторських збірок (11 школа).

15.00 Зустріч із поетами-воїнами: Борис Гуменюк, Петро Орлов. За участі барда Віктора Погуляя (29 школа).

15.00 Сучасна польська поезія: зустріч із поетесами Барбарою Грушкою-Зич та Марленою Зінгер (22 школа).

15.00 Презентація книжки білоруського прозаїка Сергія Прилуцького: «У гостях у дегенерата» (Культурно-мистецький центр “Інтермеццо”, Чернігів, вул. Шевченка, 9)

16.00 “Гоголіана та інші радості”: презентація книжки поезій Олени Степаненко (Культурно-мистецький центр “Інтермеццо”, Чернігів, вул. Шевченка, 9).

19.00 – Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм. Урочисте відкриття: виступи поетів 15-ти країн світу та відомими українськими письменниками та перекладачами, шоу-анімація малювання світлом та словом; українсько-африканський перекладацький проект “Я на тебе чекатиму під каїсе-дра”, музичі гурти «The Doox» (етно-рок, фолк, електро, інді), «Запорозькі тулумбаси», Христина Халімонова, Леся Рой гурт «Телері», Василь Нечепа та інші.

23 вересня (Ніжин)

9.50 – 11.00 “Віслава Шимборська в дзеркалах перекладів: “Радість писання…”. Свої переклади українською і білоруською читають учасники конкурсу на найкращий переклад поезії Віслави Шимборської (Konkurs na najlepsze tłumaczenia poezji Wisławy Szymborskiej na język rosyjski, białoruski, ukraiński, Wrocław, 2015) Наталія Бельченко, Олег Коцарев, Сяргей Прылуцкі, Юлія Стахівська (Ні́жинський держа́вний університе́т і́мені Мико́ли Го́голя, 215 аудиторія).

9.50-11.00 Дмитро Лазуткін: літературний проект «Цілісність». Презентація книжки білоруського прозаїка Сергія Прилуцького: «У гостях у дегенерата», “Гоголіана та інші радості”: презентація книжки поезій Олени Степаненко (Ні́жинський держа́вний університе́т і́мені Мико́ли Го́голя, 212 аудиторія).

11.20-12.40 Зустріч із представниками літературного угруповання «Бу-Ба-Бу» Віктором Небораком (презентація літературознавчої книги Віктора Неборака “Іван Франко: вершини і низини”: проблеми перцепції української класики) та Олександром Ірванцем (прочитання “З двох останніх книг вибраного”) (Ні́жинський держа́вний університе́т і́мені Мико́ли Го́голя, 212 аудиторія).

11.00-12.00 «Патріотичне слово»: Борис Гуменюк, Олег Короташ, барди – Олексій Бик та Віктор Погуляй (Ніжинський агротехнічний інститут, читальна зала).

11.20-12.40 Сучасна європейська література: Бразюнас Владас (Литва), Дірліх Бенедикт (Німеччина), Буразер Діана (Хорватія). За участі відомих українських перекладачів і письменників Маріанни Кіяновської, Тетяни Дзюби та Віктора Мельника (Ні́жинський держа́вний університе́т і́мені Мико́ли Го́голя, 215 аудиторія).

13.00-14.00 Поезія сучасних зарубіжних авторів: Кім Суквон (Корея), До Тхі Хоа Лі (В’єтнам), Хіросі Катаока (Японія), Чанг Юнг Гао (Китай), Субх Алі (Сирія), Іван Антоновскі (Македонія), Іскра Пенева (Сербія), Бахтіяр Аслан (Туреччина) (Ні́жинський держа́вний університе́т і́мені Мико́ли Го́голя, 212 аудиторія).

13.00-14.30 Маріанна Кіяновська: тема Бабиного Яру в поезії авторки. «Патріотичне слово» поетів-воїнів: Борис Гуменюк, Олег Короташ, барди – Олексій Бик та Віктор Погуляй (Зала дитячої хореографічної школи «Ритм»).

15.00-15.50 «Дивні пейзажі»: поезія, що розгортається в химерних, гарних і потворних краєвидах постіндустріальної доби – серед лісів, заводів, кіосків, річок, барикад і морських берегів: Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарев, Елла Євтушенко, Дмитро Лазуткін, Юлія Стахівська, Сергій Прилуцький та Олена Степаненко (Ніжинська Центральна Бібліотека, площа Марії Заньковецької, буд. 8, третій поверх).

16.00-16. 50 Презентація альманаху «Литаври» за участі письменників «Ніжинської школи»: Абузяров Віктор, Олена Степаненко, Гадзинський Олександр, Гадзинський Ярослав, Олексій Тимошенко, Тетяна Винник, Дудченко Геннадій, Забарний Олександр, Литвинюк Таня-Марія, Ломоносов Михайло, Малігон Ганна, Сидоренко Тетяна, Ніколаєнко Андрій та Шкуліпа Анатолій (Ніжинська Центральна Бібліотека, площа Марії Заньковецької, буд. 8, третій поверх).

14.00 Творчий діалог з письменником, перекладачем, літературознавцем і видавцем Миколою Мартинюком. Експрес/експромт-презентація: Тетяна Сидоренко «Ігри з Іваном», презентація міжнародних творчих проектів, книг і авторів ПВД «Твердиня» (м. Луцьк) – Анжела Димчева, Бойка Драгомірецька, Димитр Христов, Христо Черняев (Болгарія), Рісто Василевські, Кіро Донев, Наталі Спасова, Фросина Пармаковска (Македонія), Єтон Келменді (Албанія), Діана Буразер (Хорватія), Броніслава Вокова (Чехія), Марек Вавжинський (Польща), Валерій Латинін, Павло Кричевський (Росія). (Ніжинська Центральна Бібліотека, площа Марії Заньковецької, буд. 8, другий поверх)

12.00 Пантюк Сергій Презентація повістей для дітей “Тимко і гелготунчик Шкода” та «Вінчі й Едісон» (1 школа, Ніжин).

12.00 Презентація книжки для дітей “Львівські віршики” (Наталія Трохим) (1 школа, Ніжин).

12.00 Зустріч із українським громадським діячем у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генеральним директором Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатором створення і співзасновник громадської організації «Вікімедіа Україна» Юрієм Пероганичем: “Як створити статтю про улюбленого автора чи книгу у Вікіпедії” (1 школа, Ніжин).

13.00 Пантюк Сергій Презентація повістей для дітей “Тимко і гелготунчик Шкода” та «Вінчі й Едісон» (7 школа, Ніжин).

13.00 Презентація книжки для дітей “Львівські віршики” (Наталія Трохим) (7 школа, Ніжин).

13.00 Зустріч із українським громадським діячем у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генеральним директором Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатором створення і співзасновник громадської організації «Вікімедіа Україна» Юрієм Пероганичем: “Як створити статтю про улюбленого автора чи книгу у Вікіпедії” (7 школа, Ніжин).

11.20 Зустріч із поетесою, прозаїком, журналісткою, громадською діячкою, членом Національної спілки письменників України та Національної спілки краєзнавців України Тетяною Череп-Пероганич. Презентація книги для дітей «Теплі мамині казки» та поетично-квіткова хвилинка (9 школа, Ніжин).

13.40 Презентація письменника, перекладача і журналіста, Президента Міжнародної літературно-мистецької Академії України Сергія Дзюби: вірші з чотиритомника «Вірші шістдесятьма мовами світу» (9 школа, Ніжин).

11.30 Презентація дитячого журналу «Крилаті», присвяченому вірменській літературі. Гостя – вірменська письменниця Ануш Варданян. Модерує Тетяна Винник (10 школа, Ніжин).

14.00 «Трохи сонця: старі і нові вірші» львівської письменниці, перекладача та літературознавця Наталі Трохим. Зустріч із грузинською письменницею Цірою Барбакадзе. (10 школа, Ніжин)

Зустріч із білоруською письменницею, драматургом та автором книжок по психології Діаною Балико «Розмови про літературу, що хвилюють серце: пошуки і вибір жанру для авторского висловлювання» (16 школа-гімназія, Ніжин).

Юлексій Юрін: творчість у формуванні особистості (16 школа-гімназія, Ніжин).

11.15 Письменниця та журналістка Багрянцева Олена: поетичні та прозові читання, вікторина для присутніх (11 школа, Ніжин).

15.00 – екскурсія до Картинної галереї НДУ ім.Гоголя та відвідини музею Миколи Гоголя.

15.30 – екскурсія до Музею рідкісної книги Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

16.00 – огляд виставки робіт ніжинських художників і майстрів у Краєзнавчому музеї.

16.30- 17.30 – екскурсія “Таємниці старого Ніжина”, організована директором НКМ ім. І.Г. Спаського, краєзнавцем Геннадієм Дудченком.

18.00 – 19.30 Урочистий вечір: виступи поетів 15-ти країн світу, гурт «Запорозькі тулумбаси», львівський гурт «АртиХатта», Христина Халімонова, Леся Рой та гурт «Телері», Тетяна Богомаз, Ірина Шевченко, лауреат національної премії ім. Т. Шевченка бандурист Василь Нечепа, барди Олексій Бик та віктор Погуляй. Шоу-анімація «Малюнки піском і поезія» (Ніжинський міський будинок культури).

24 вересня

10.00- 17.00 – екскурсія до Батурина.

19.00 – Вистава за творчістю Костя Москальця «Вечірній мед» та поетичний перформанс на вірші учасників фестивалю.

«Осінній книгопад»

У рамках Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі “Литаври” у Чернігові відбудеться перший книжковий ярмарок «Осінній книгопад».

Місце проведення: м. Чернігів, біля храму св. вмч. Катерини
Час проведення: з 11.00 до 19.00

24 вересня
11.00-13.00 вистава Чернігівського лялькового театру «Вовченятко з казкової торби» (автор Віталій Гольцов).
13.00-15.00 Віршована вистава від школи №3 про історію книг.
15.00-16.00 вікторина від проекту «Безкоштовні курси української мови».
Презентація великих розмальовок-постерів видавництва Dyvogra: цікаві ігри і завдання для дітей, історія створення видання: як народжується розмальовка. Видавець — Усатенко Ганна.
Виставка робіт працівників чернігівських бібліотек по бісероплетінню.
Виставка робіт учасників проекту по інтеграції ВПО «Від хенд мейду – до власної справи»» (Вітражний розпис, скрапбукінг, деку паж, розпис пряників та інші). Організатор Центральна бібліотека ім. Михайла Коцюбинського.
Автограф-сесії, виступи Чернігівських письменників: Олена Конечна, Маргакрита Бордонос, Михайло Ткач, Лариса Ткач, Тетяна Пакалюк, Алла Соколо, Світлана Новик, Петро Орлов.
«Буккросинг» від КМЦ “Інтермеццо”.
Плетіння сітки для військових ЗСУ, збір книг, іграшок, патріотичної символіки для дітей прифронтового Новоайдарського району, проект “Українізація Новоайдарського району”.

25 вересня
Презентація великих розмальовок-постерів видавництва Dyvogra: цікаві ігри і завдання для дітей, історія створення видання: як народжується розмальовка. Видавець — Усатенко Ганна.
Автограф-сесії, виступи Чернігівських письменників: Олена Конечна, Маргакрита Бордонос, Михайло Ткач, Лариса Ткач, Тетяна Пакалюк, Алла Соколо, Світлана Новик, Петро Орлов. «Буккросинг» від КМЦ “Інтермеццо”.
Плетіння сітки для військових ЗСУ, збір книг, іграшок, патріотичної символіки для дітей прифронтового Новоайдарського району, проект “Українізація Новоайдарського району”. Організатори: за підтримки Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, волонтерська мережа «Вільні Люди», КМЦ «Інтермеццо», ГО «Суспільна Служба України», Чернігівській міський осередок ВГО «Сокіл», Проект «Безкоштовні курси української мови», ЗОШ№3, Чернігівська міська бібліоека ім. М. Коцюбинського, Чернігівська обласна організація НСПУ, Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської творчої спілки “Конгрес літераторів України”.

Просимо долучатися всіх бажаючих! Тел. 063 236 18 03

Поділіться з друзями/Share with friends:

Фестиваль “Литаври”, програма заходів у Ніжині, 23 вересня

Запрошуємо!!!
Програма заходів у Ніжині, 23 вересня

Під патронатом Президента України,За підтримки Міністерство молоді та спорту України, Чернігівської обласної Ради, Чернігівська ОДА, Чернігівської та Ніжинської міської Ради

Спонсори:
Чернігівська обласна організація Аграрної партії України Фракція Аграрної партії України Чернігівської обласної ради (Сергій Гайдай, Віктор Кияновський, Юрій Болоховець, Сергій Чубовський, Валерій Колоша, Арсен Дідур, Віктор Труш, Григорій Супрун, Василь Нестерук)
Благодійний фонд «Копиця», Сергій Охонько, Олександр Шалай, Василь Булах.

Організатор: ГО «Центр новітніх ініціатив та комунікації».

Програма

9.50 – 11.00 “Віслава Шимборська в дзеркалах перекладів: “Радість писання…”. Свої переклади українською і білоруською читають учасники конкурсу на найкращий переклад поезії Віслави Шимборської (Konkurs na najlepsze tłumaczenia poezji Wisławy Szymborskiej na język rosyjski, białoruski, ukraiński, Wrocław, 2015) Наталія Бельченко, Олег Коцарев, Сяргей Прылуцкі, Юлія Стахівська (Ні́жинський держа́вний університе́т і́мені Мико́ли Го́голя, 215 аудиторія).

9.50-11.00 Дмитро Лазуткін: літературний проект «Цілісність». Презентація книжки білоруського прозаїка Сергія Прилуцького: «У гостях у дегенерата», “Гоголіана та інші радості”: презентація книжки поезій Олени Степаненко (Ні́жинський держа́вний університе́т і́мені Мико́ли Го́голя, 212 аудиторія).

11.20-12.40 Зустріч із представниками літературного угруповання «Бу-Ба-Бу» Віктором Небораком (презентація літературознавчої книги Віктора Неборака “Іван Франко: вершини і низини”: проблеми перцепції української класики) та Олександром Ірванцем (прочитання “З двох останніх книг вибраного”) (Ні́жинський держа́вний університе́т і́мені Мико́ли Го́голя, 212 аудиторія).

11.00-12.00 «Патріотичне слово»: Борис Гуменюк, Олег Короташ, барди – Олексій Бик та Віктор Погуляй (Ніжинський агротехнічний інститут, читальна зала).

11.20-12.40 Сучасна європейська література: Бразюнас Владас (Литва), Дірліх Бенедикт (Німеччина), Буразер Діана (Хорватія). За участі відомих українських перекладачів і письменників Маріанни Кіяновської, Тетяни Дзюби та Віктора Мельника (Ні́жинський держа́вний університе́т і́мені Мико́ли Го́голя, 215 аудиторія).

13.00-14.00 Поезія сучасних зарубіжних авторів: Кім Суквон (Корея), До Тхі Хоа Лі (В’єтнам), Хіросі Катаока (Японія), Чанг Юнг Гао (Китай), Субх Алі (Сирія), Іван Антоновскі (Македонія), Іскра Пенева (Сербія), Бахтіяр Аслан (Туреччина) (Ні́жинський держа́вний університе́т і́мені Мико́ли Го́голя, 212 аудиторія).

13.00-14.30 Маріанна Кіяновська: тема Бабиного Яру в поезії авторки. «Патріотичне слово» поетів-воїнів: Борис Гуменюк, Олег Короташ, барди – Олексій Бик та Віктор Погуляй (Зала дитячої хореографічної школи «Ритм»).

15.00-15.50 «Дивні пейзажі»: поезія, що розгортається в химерних, гарних і потворних краєвидах постіндустріальної доби – серед лісів, заводів, кіосків, річок, барикад і морських берегів: Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарев, Елла Євтушенко, Дмитро Лазуткін, Юлія Стахівська, Сергій Прилуцький та Олена Степаненко (Ніжинська Центральна Бібліотека, площа Марії Заньковецької, буд. 8, третій поверх).

16.00-16. 50 Презентація альманаху «Литаври» за участі письменників «Ніжинської школи»: Абузяров Віктор, Олена Степаненко, Гадзинський Олександр, Гадзинський Ярослав, Олексій Тимошенко, Тетяна Винник, Дудченко Геннадій, Забарний Олександр, Литвинюк Таня-Марія, Ломоносов Михайло, Малігон Ганна, Сидоренко Тетяна, Ніколаєнко Андрій та Шкуліпа Анатолій (Ніжинська Центральна Бібліотека, площа Марії Заньковецької, буд. 8, третій поверх).

12.00 Пантюк Сергій Презентація повістей для дітей “Тимко і гелготунчик Шкода” та «Вінчі й Едісон» (1 школа, Ніжин).

12.00 Презентація книжки для дітей “Львівські віршики” (Наталія Трохим) (1 школа, Ніжин).

12.00 Зустріч із українським громадським діячем у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генеральним директором Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатором створення і співзасновник громадської організації «Вікімедіа Україна» Юрієм Пероганичем: “Як створити статтю про улюбленого автора чи книгу у Вікіпедії” (1 школа, Ніжин).
13.00 Пантюк Сергій Презентація повістей для дітей “Тимко і гелготунчик Шкода” та «Вінчі й Едісон» (7 школа, Ніжин).

13.00 Презентація книжки для дітей “Львівські віршики” (Наталія Трохим) (7 школа, Ніжин).

13.00 Зустріч із українським громадським діячем у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генеральним директором Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатором створення і співзасновник громадської організації «Вікімедіа Україна» Юрієм Пероганичем: “Як створити статтю про улюбленого автора чи книгу у Вікіпедії” (7 школа, Ніжин).

11.20 Зустріч із поетесою, прозаїком, журналісткою, громадською діячкою, членом Національної спілки письменників України та Національної спілки краєзнавців України Тетяною Череп-Пероганич. Презентація книги для дітей «Теплі мамині казки» та поетично-квіткова хвилинка (9 школа, Ніжин).

13.40 Презентація письменника, перекладача і журналіста, Президента Міжнародної літературно-мистецької Академії України Сергія Дзюби: вірші з чотиритомника «Вірші шістдесятьма мовами світу» (9 школа, Ніжин).

11.30 Презентація дитячого журналу «Крилаті», присвяченому вірменській літературі. Гостя – вірменська письменниця Ануш Варданян. Модерує Тетяна Винник (10 школа, Ніжин).

14.00 «Трохи сонця: старі і нові вірші» львівської письменниці, перекладача та літературознавця Наталі Трохим. Зустріч із грузинською письменницею Цірою Барбакадзе. (10 школа, Ніжин)

Зустріч із білоруською письменницею, драматургом та автором книжок по психології Діаною Балико «Розмови про літературу, що хвилюють серце: пошуки і вибір жанру для авторского висловлювання» (16 школа-гімназія, Ніжин)

11.15 Письменниця та журналістка Багрянцева Олена: поетичні та прозові читання, вікторина для присутніх (11 школа, Ніжин).

Екскурсії

15.00 – екскурсія до Картинної галереї НДУ ім.. Гоголя, відвідини музею Миколи Гоголя.

15.30 – екскурсія до Музею рідкісної книги Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

16.00 – огляд виставки робіт ніжинських художників і майстрів у Краєзнавчому музеї.

16.30- 17.30 – екскурсія містом.

18.00 – 19.30 Урочистий вечір: виступи поетів 15-ти країн світу, гурт «Запорозькі тулумбаси», львівський гурт «АртиХатта», Христина Халімонова, Леся Рой та гурт «Телері», Тетяна Богомаз, Ірина Шевченко, лауреат національної премії ім.. Т. Шевченка бандурист Василь Нечепа, барди Олексій Бик та віктор Погуляй. Шоу-анімація «Малюнки піском і поезія» (Ніжинський міський будинок культури).

Поділіться з друзями/Share with friends:

Учасники фестивалю “Литаври” (автори, що увійдуть до антології, список узгоджується)

1. Абузяров Віктор
2. Антоновскі Іван
3. Багряна Анна
4. Багрянцева Олена
5. Балико Діана
6. Баран Ганна
7. Баран Іван
8. Барбакадзе Ціра
9. Бахтіяр Аслан
10. Бик Олексій
11. Бевц Цветка
12. Бельченко Наталія
13. Бланшо Марко
14. Божок Віктор
15. Ботвінкін Юрій
16. Буразер Діана
17. Бразюнас Владас
18. Ван Сона (Саломе )
19. Винник Тетяна
20. Відмарович Джуро
21. Волкова Броніслава
22. Гадзинський Олександр
23. Гадзинський Ярослав
24. Горобчук Богдан-Олег
25. Грушка-Зих Барбара
26. Гуменюк Борис
27. Дзюба Сергій
28. Дзюба Тетяна
29. Дірліх Бенедикт
30. Дністровий Анатолій
31. Євтушенко Елла
32. Забарний Олександр
33. Зінгер Марлена
34. Іванов Дмитро
35. Інгороква Нато
36. Ірванець Олександр
37. Кірносова Надія
38. Кіяновська Маріанна
39. Кирпа Галина
40. Кичинський Анатолій
41. Короташ Олег
42. Коцарев Олег
43. Конечна Олена
44. Крук Галина
45. Кутлу Мустафа
46. Лазуткін Дмитро
47. Литвинюк Таня-Марія
48. Ліліц Міліца
49. Ломоносов Михайло
50. Лулова Цалова Весела
51. Луцишина Оксана
52. Малігон Ганна
53. Мамчур Дмитро
54. Мельник Віктор
55. Миколаєнко Алла
56. Міщук Катерина
57. Москаленко Дарка
58. Неборак Віктор
59. Нечай (Маленька) Тетяна
60. Ніколаєнко Андрій
61. Няголова Елка
62. Орлов Петро
63. Пантюк Сергій
64. Плиско Оксана
65. Попова Таня
66. Прилуцький Сергій
67. Розумна Оксана
68. Cапон Володимир
69. Сидоренко Тетяна
70. Степаненко Олена
71. Субх Алі
72. Талалай Леонід
73. Татарин Віктор
74. Ткач Михась
75. Трохим Наталія
76. Узунер Букет
77. Христов Димитр
78. Чередниченко Дмитро
79. Череп-Пероганич Тетяна
80. Шкуліпа Анатолій

Поділіться з друзями/Share with friends:

Партнери і співорганізатори фестивалю “Литаври”:

• Під егідою Міністерства молоді та спорту України
• Чернігівська обласна Рада
• Чернігівська ОДА
• Чернігівська міська Рада
• Чернігівська шоу-студія «Ендорфін»
• Готель Придеснянский
• Кафе “ЕI Сад”
• Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка
• Чернігівський Молодіжний Театр
• Ніжинська міська Рада
• Відділ у справах сім’ї та молоді Ніжинської міської ради
• Ніжинське управління культури і туризму
• Ніжинський агротехнічний інститут
• НДУ імені Миколи Гоголя
• Ніжинський академічний український драматичний театр імені М. Коцюбинського
• Одеський театр пісочної анімації «Чарівний пісок»

Поділіться з друзями/Share with friends:

Програма для учасників (узгоджується)

22 вересня 2016 року (м. Чернігів)

12.00 – Поселення у готелі, реєстрація учасників.
13.00-14.00 – Обід.
14.30- 17.00 – Екскурсія Черніговом, виступи в університетах.
17.30- 19.30 – Урочисте відкриття: виступи поетів, музикантів, Шоу-вистава малювання світлом та словом.
20.00 – вечеря.

23 вересня 2016 року (м. Ніжин)

• 8.00 – 9.00 – сніданок.
• 10.00 – Виїзд до Ніжина
• 12.00 – 14.00 – Зустрічі із студентами Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя та відвідини картинної галереї університету.
• 14. 00 – 14. 30 – обід
• 14.30 – 18.00 екскурсія Ніжином, відвідини Музею рідкісної книги, Музею поштової станції.
• 18.00 – 20.00 – Вечір у театрі: виступи поетів, музикантів, Пісочна шоу-вистава поезії. Виставка робіт фотохудожника Ігоря Волосянкіна.
• 20.00 – Вечеря.
• 21.30 – виїзд до Чернігова.

24 вересня 2016 року (Чернігів).

8.00 -9.00 – сніданок.
9.30- 17.30 – екскурсія до Батурина.
18.30- 19.00 – Вистава у Молодіжному театрі «Вечірній мед» (за творчістю К. Москальця) та Поетичний перформанс ( вистава на вірші учасників фестивалю). Презентація альманаху «Lуtavrу».

20.30 – вечеря.

25 вересня 2016 року.

8.00 – сніданок
10.00 – від’їзд учасників.

Поділіться з друзями/Share with friends: