Команда

Розкажіть про це друзям...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

таня

Винник Тетяна Анатоліївна

Голова правління, ідеолог, координатор медійних проектів

Біографія

Народилася 11 квітня 1984 р. у м. Ніжині, Чернігівщина. Закінчила філологічний факультут НДУ імені Миколи Гоголя, паралельно здобула спеціальність “журналістика”. У 2002-2005 рр. працювала тележурналістом на телерадіокомпанії “НТБ». У 2006-2007 рр. вела авторську передачу «Слово без кордонів» на Каналі духовного відродження «Культура» та працювала Відповідальним секретарем Всеукраїнської приймальної комісії при Національній Спілці письменників України. У 2007-2008 рр. була редактором інформаційних новин ТРК «Радіо-Ера»-ФМ. З 2010-го р. – головний редактор журналу для дітей “Крилаті” та журналіст-фрілансер. У 2015-му р. закінчила аспірантуру Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка зі спеціальності “теорія літератури”. Виховує сина Богдана.

Досягнення

Член Національної Спілки письменників України та Болгарської літературно-мистецької Академії. Авторка поетичних збірок «Золотоноша», Гетсиманська молитва», «Самоспалення дерева», “Прокинусь живою”. Лауреатка Міжнародної україно-німецької премії імені Олеся Гончара (2003), премії «Благовіст» (2009) та премії імені Михайла Коцюбинського (2014). На Міжнародному фестивалі у Лондоні під егідою ЮНЕСКО відзначена у поетичному турнірі. Нагороджена ректором Економічного університету у Варні (Болгарія) при Міжнародному фестивалі “Слов’янські обійми” за активну участь у пропагуванні духовності і культури. На вірші театром «Мушля» (режисер Сергій Архипчук) поставлена вистава «Венера та інші (портрет автентичної жінки)». Поезії перекладені болгарською, російською, англійською, польською, вірменською, італійською та румунською мовами. Дипломантка Міжнародного конкурсу «Коронація слова», лауреатка премії для молодих літераторів «Смолоскип». Авторка повісті для дітей “Відлуння нашої хати” (“БукРек”, Чернівці), що нагороджена дипломом “Корнечуковської премії”. Співпрацює із благодійним проектом “З любов”ю до дітей”. На казки створені мультфільми. Пише кіносцентрії та п’єси для дітей.

Куратор літературно-мистецьких та благодійних заходів та фестивалів. Організатор Благодійної акції “Теплі долоні” – зібрання і відправлення бібліотечок для шкіл у зоні АТО .

Нагороджена дипломами за волонтерську діяльність, має нагороду «Благодійник року — кращий волонтер» імені меценатів Тарновських-2014”, присвяченому АТО. Отримала титул “Жінка року” у номінації “Краща жіноча ініціатива” (Ніжин, 2015 р.)

Захоплення, мрії

Література, живопис, музика, спорт, кулінарія.

Мрію робити масштабні проекти, які змінюватимуть на краще життя не тільки окремих людей, а й міст та країн.

ОксанаГрек Оксана Валеріївна

Секретар організації, координатор мистецьких проектів

Народилася 17 квітня 1980 року у Ніжині. У 2004 р. закінчила філологічний факультет НДПУ ім. М. Гоголя. У 2000-2002рр. працювала диктором телевізійної комерційної компанії «Фобос». У 2006-2008рр. – ­фінансовим директором ПП «Грівас». У 2012 році захопилася живописом та винайшла власну техніку в жанрі декоративного живопису. З 2014 плідно працює над створенням полотен «Мамині казки»,   та має низку виставок у Ніжині, Чернігові, Києві, котрі знайшли цікавість та позитивні відгуки глядачів та фахівців. Деякий час працює з дітьми керівником художнього гуртка у Ніжинській гімназії №3. Наразі продовжує працювати над серією картин «Мамині казки», вивчає живопис, техніки, ілюструє та пише казки для дітей, вірші. Одружена, виховує двох доньок.

Виставки:

2014р.

 1. ТЦ «Гермес» (м. Ніжин), перша персональна виставка «Мамині казки»
 2. Музей Сучасного Мистецтва «Пласт-Арт» (м. Чернігів), персональна виставка «Мамині казки»

2015р.

 1. Краєзнавчий музей ім. Івана Спаського (м. Ніжин), персональна виставка «Мамині казки».
 2. Центр Української Культури та Мистецтва за підтримки Благодійного Фонду Л. Кучми «Україна» (м. Київ), персональна виставка «Мамині казки».
 3. Бібліотека ім. М. Бажана (м. Київ), персональна виставка «Пухнасті казки на полотні».
 4. Національний Музей ім.Т. Шевченка за підтримки Благодійного Фонду Л. Кучми «Україна» (м. Київ), персональна виставка «У затишкому колі». Подяка за багатогранний талант і яскравий мистецький хист від Президентського Фонду Леоніда Кучми.
 5. Центр Української Культури та Мистецтва за підтримки Благодійного Фонду Л. Кучми «Україна» виставка приурочена 10-му ювілею ЦУКМ та Міжнародному Фестивалю Клаптикового Шиття. (м. Київ), Диплом за проведення виставки «Клаптикові спогади кота Гарбузовича».
 6. Музей Видатних Діячів ім. Лесі Українки (м. Київ), персональна виставка «Теплі мамині казки.
 7. Меморіальний музей ім.. Т. Шевченка (м. Київ), персональна виставка «Мамині казки».
 8. Верховна Рада України (м. Київ) благодійна виставка «Мамині казки».
 9. Музей Сучасного Мистецтва «Пласт-Арт» (м. Чернігів) участь у Всеукраїнському арт-фестивалі «Територія душі», каталог.

Відзнаки

Народний майстер м. Ніжина. Отримала «Подяку за багатогранний талант і яскравий мистецький хист» від Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна», «Диплом за проведення виставки «Клаптикові спогади кота Гарбузовича», Титул «Жінка року» у номінації «Відкриття року» та «Пані Ніжина» у номінації «Пані Чарівність». Від Центру Української Культури та Мистецтва отримала диплом за проведення виставки “Клаптикові спогади Кота Гарбузовича”.

Захоплення

В першу чергу – живопис. Творчість і все, що окриляє та робить щасливим.

????????????????????????????????????

Радус Аліна Ігорівна

Бухгалтер організації

Народилася 3 грудня 1990 року в  місті Ніжин Чернігівської області. У 2007-му році закінчила  Ніжинську гімназію № 16. У 2007 році вступила до Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «КПІ»  до фізико-математичного класу. Після закінчення ліцею навчалася в Міжнародному університеті фінансів, котрий закінчила в 2011-му році з відзнакою  і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Фінанси і кредит». У 2011-му році вступила до Університету банківської справи Національного банку України на заочну форму навчання, спеціальність «Фінанси і кредит», де в 2013-му році отримала кваліфікацію магістра з фінансів і кредиту. У 2011–2012 рр. працювала в ПАТ «Банк Русский стандарт» на посаді фахівця по залученню клієнтів. У 2012–2014 рр. –  касир-операціоніст в КБ ПАТ «Приват Банк», 2014–2015 рр. – менеджер в ПАТ «КБ «Надра».