Місія

Розкажіть про це друзям...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Місія

Просвітницька діяльність, альтернативна освіта, організація культурного життя, сприяння відродженню національних традицій, патріотичний розвиток маленьких громадян за допомогою впровадження новітніх соціально важливих проектів, підвищення рівня громадянської свідомості та поліпшення умов фізичного та духовного життя регіону.

Базові цінності Організації:

Повага – з повагою ставимося до людей, які нас оточують, навіть якщо їхня думка відмінна від нашої, але не суперечить морально-етичним нормам та не порушує законодавства України та світової спільноти. Також поважаємо людей, котрі працюють в організації, незалежно від їхнього віросповідання, соціального статусу та національності.

Надійність – довіряємо та підтримуємо один одного.

Прозорість – відкриті та підзвітні для інших.

Економність – члени організації дотримуються принципів «зеленого офісу» та використання у своїй роботі мінімальної кількості ресурсів для досягнення максимально ефективних результатів.

Інноваційність – у своїй діяльності шукаємо, створюємо і використовуємо методики та технології для ефективнішого впровадження новітніх ініціатив.

Альтруїзм – створючи проекти, прагнемо допомагати людям, які опинились у скрутному становищі, завжди готові докладати максимум зусиль для покращення ситуації.

Демократизм – сповідуємо демократичні цінності.

Розвиток – члени, персонал та волонтери організації постійно розвиваються, навчаються, застосовують вміння та досвід на практиці.

Співпраця – відкриті до співпраці, нових пропозицій та ідей, готові ділитися досвідом та вміннями з іншими.

Напрямки діяльності ОрганізаціЇ:

1.    Оздоровчі програми  пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді і залучення їх до спорту; просвітницька робота з питань здорового, органічного харчування; використання у своїй діяльності принципу гармонії здоровя тіла і душі; проведення любительських змагань та фестивалей із сучасних видів спорту.

2.    Культурні програми  організація всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких презентацій, перформенсів, вуличних акцій, фестивалів тощо для дітей та молоді; підтримка та проведення інших мистецьких акцій, стратегію та позицію яких розділяє наша організація; залучення підростаючого покоління до сучасної культури;

3.    Програма відродження та підтримки національної пам’яті – відродження національних традицій, реконструювання пам’яток культури та історії.

4.    Демократичні програми  реалізація програм, спрямованих на покращення інституційної та фінансової стабільності ініціативних груп та громадських організацій Чернігівської області, просвіту та активізацію молодих громадян Чернігівської області, розвиток міжнародної співпраці.

5.    Благодійні програми  впровадження постійно діючої благодійної програми «Врятуймо життя!»; проведення благодійних акцій та фестивалів для дітей соціально уразливих категорій, дітей зі складними життєвими обставинами та для обдарованих дітей.